Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu  
Informacje o Szkole
Informacje o Szkole Pracownicy Szkoły Uczniowie

Przedszkole w szkole
to jest to!
Poznaj życie przedszkolaków w szkole – kliknij tu

W roku szkolnym 2014/2015 proponujemy przedszkolakom:
"Promyczki" – 5 - godzinny oddział kontynuujący swoją działalność – kliknij tu
"Iskierki" – 10 - godzinny oddział kontynuujący swoją działalność – kliknij tu
"Słoneczka" – 10 - godzinny oddział anglojęzyczny rozpoczynający swoją działalność – kliknij tu

Więcej informacji o oddziałach przedszkolnych znajdziesz czytając newsy oraz oglądając galerię fotograficzną. Zapraszamy!

ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE W SUPER SZKOLE!
Kalendarz

Licznik

   odwiedzający

   odwiedzających online

home.gif

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu


Szkoła Podstawowa nr 23
im.Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul.Osikowa 11
87-100 Toruń
tel/fax(056) 645-89-43, 645-89-44
e-mail:sekretariat@sp23.torun.pl
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

zalecana przeglądarka internetowa:
Windows XP - Google Chrome lub Mozilla Firefox (IE nie działa poprawnie)
Windows 7/8 - dowolna przeglądarka
Linux - dowolna przeglądarka
Firma Vulcan zaleca używanie Google Chrome

news.gif 10 ostatnich newsówZmiana terminu rekolekcji - autor : Dyrektor 13/01/2015 @ 13:55

Z przyczyn niezależnych od szkoły ulega zmianie termin szkolnych rekolekcji wielkopostnych na 11,12 i 13 marca 2015 r. (środa, czwartek, piatek)


Zebrania z rodzicami - autor : Dyrektor 09/01/2015 @ 17:47

14.01.2015 r. w środę zapraszamy Państwa na zebrania. Rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III zapraszamy na 16.30, natomiast z klas IV – VI na 17.30. W godz. 16.30 - 17.30 możliwe będzie spotkanie z nauczycielami przedmiotów oraz specjalistami.

.../...


Koncert Charytatywny - autor : EBS 27/12/2014 @ 00:49

Czas przed Bożym Narodzeniem to okres szczególny i niepowtarzalny. tym wyjątkowym czasie odbywa się w naszej szkole Koncert Charytatywny, który gromadzi całe rodziny. Tegoroczny koncert rozpoczęło krótkie powitanie wygłoszone przez panią dyrektor Iwonę Muszyńską Jak zawsze największą atrakcją była licytacja podarowanych przez rodziców przedmiotów. W części artystycznej mogliśmy podziwiać uczniów naszej szkoły, którzy pod kierownictwem nauczycieli przygotowali „Jasełka”, w ich wykonaniu mogliśmy też wysłuchać pięknych kolęd. Na wszystkich odwiedzających w ten magiczny wieczór naszą szkołę gości czekała kawiarenka z pysznym domowym ciastem i kiermasze świąteczne. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Do zobaczenia za rok!!!!!

.../...


Poprawna polszczyzna - wyniki I etapu - autor : JD 21/12/2014 @ 15:24

Znamy wyniku I etapu Konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień"!! Do II etapu przeszli (dzieci wymienione w kolejności losowej):
klasy II: II a - Adam Nielipowicz, Piotr Wudarski, II b - Alicja Szczepańska, Jan Nawrocki, Malina Streich, Mikołaj Zawadzki, Paulina Czarnomska, Weronika Góralska, Zuzanna Mrotek.
klasy III: III a - Amelia Witkowska, Antonina Czerwińska, Dominika Szymańska, Hafka Kajetan, Ida Duszyńska, Igor Urbański, Julia Spalińska, Lena Nowak, Marcin Mulski, Marta Mulska, Martyna Majewska, klas III b - Olga Rebain, Wiktoria Mitręga, Zuzanna Czarnecka, Maria Cichy, Mateusz Piskorski, Maciej Lemański, Jan Tański, Hubert Hasse, Bartosz Jasiński.
klasy IV: IV a - Bartosz Durka, Karol Kańczewski, Katarzyna Kossakowska, Mateusz Kicerman, Mateusz Thiede, Nina Wydrzyńska, Patrycja Błędzka, Stanisław Płoski, Szymon Kicerman, Wiktor Mandra, IV b - Wit Fornalik, Filip Muzalewski, Jagna Poczwardowska, Kalina Szostak-Lubomska, Rafał Wiczyński;
klaasy V: V a - Aleksandra Jędrzejewska, Aleksandra Rybicka, Filip Mirończuk, V b - Alicja Kowalska, Martyna Kogut, Natalia Fierek, Nikola Butrykowska, Zofia Hafka;
klasy VI: VI a - Halina Wiczyńska, VI b - Jędrzej Poczwardowski, Julia Kuczkowska, Julia Seredyn, Kalina Dorożyńska, Wiktoria Szymion.

II etap konkursu odbędzie się już 15 stycznia! Bedziemy się do niego intensywnie przygotowywać po powrocie z ferii świątecznych (podejdę z informacją do każdej klasy), ale zachęcam też do wykonania zadania, które w piątek przekazałam dzieciom oraz do zajrzenia na stronę organizatora konkursu i wykonania zadań umieszczonych w zakładce "Przygotuj się do II etapu": http://www.poprawnapolszczyzna.pl
W II etapie konkursu dzieci otrzymają tekst "naszpikowany" błędami, który należy przepisać zamieniając błędy na wyrażenia poprawne.

.../...


Koszt obiadów w styczniu - autor : Kuchnia 18/12/2014 @ 18:42

Koszt obiadów w styczniu będzie wynosił 81,00 zł.

W sprawie parkingu - autor : JD 18/12/2014 @ 18:39

Sprawa braku miejsc parkingowych w pobliżu naszej szkoły od dawna "spędza sen z oczu" Dyrekcji Szkoły. Tematem udało się zainteresować nasze lokalne media - Dziennik Nowości. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa wsparta działaniami Radnego Rady Miasta - pana Arkadiusza Myrchy (naszego absolwenta biggrin przyniesie pozytywny rezultat. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem prasowym: http://nowosci.com.pl/324303,W-okolicy-SP-nr-23-przy-Osikowej-parkingow-jak-na-lekarstwo.html

.../...


Aby przeczytać więcej newsów - autor : JD 18/12/2014 @ 18:38

Aby przeczytać więcej newsów (lub zajrzeć do wcześniejszych) - należy kliknąć w lewym górnym rogu naszej www NEWSY i wówczas u dołu strony przejść do poprzednich wiadomości (znajdują się tam newsy z ...wielu lat biggrin.

.../...


Paczki przygotowane, dary przekazane - autor : JD 18/12/2014 @ 18:38

Szanowni Państwo, raz jeszcze serdecznie dziękujemy za ogrom pracy włożony w przygotowanie i przeprowadzenie naszego, 19. już Bożonarodzeniowego Koncertu Charytatywnego. Dziękujemy także za liczne dary złożone do "kosza obfitości". To dzięki Państwa zaangażowaniu i hojności uda nam się przygotować ok. 50 żywnościowych paczek na święta, dla tych, którym potrzebne nasze wsparcie. W tym roku dodatkowo paczki zostaną wzbogacone upominkami dla dzieci - zabawkami, książkami, które Państwo licznie przekazaliście na naszą zbiórkę. Bardzo dziękujemy, bo tylko wspólnie mogliśmy zrobić coś na rzecz innych.

.../...


Przedświąteczne spotkania z wychowawcami - autor : JD 18/12/2014 @ 18:37

Przedświąteczne spotkania klasowe z wychowawcą odbędą się zamiast lekcji w piątek dn. 19 grudnia w godz. od 9.00 do 12.00 (obiad dla klas IV-VI o 11.30, a dla klas I – III o 11.45). Świetlica pracuje normalnie.

.../...


Konkurs Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego - autor : JD 18/12/2014 @ 18:35

W Konkursie Historycznym "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" Jędrzej Poczwardowski 6b uzyskał awans - kwalifikację do etapu wojewódzkiego. Brawo!!
Informacje dla uczniów
i Rodziców
1.Podręczniki,karty pracy, ćwiczenia 2.Terminarze 3.Zajęcia dodatkowe 4.Samorząd Uczniowski 5.Poczet sztandarowy 6.Rada Rodziców Szkolne prawo (wybr. inf.)telefon.gif

^ Góra ^

Strona optymalizowana do rozdzielczości 1280x1024
opiekun strony: A.Skibiński


  Site powered by GuppY v4.5.19 Š 2004-2005 - CeCILL Free License

Strona załadowana w 0.21 sekundę