Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu  
Informacje o Szkole
Informacje o Szkole Pracownicy Szkoły Uczniowie

Przedszkole w szkole
to jest to!
Poznaj życie przedszkolaków w szkole – kliknij tu

W roku szkolnym 2015/2016 proponujemy przedszkolakom:
"Promyczki" – 5 - godzinny oddział kontynuujący swoją działalność – kliknij tu
"Iskierki" – 10 - godzinny oddział kontynuujący swoją działalność – kliknij tu
"Słoneczka" – 10 - godzinny oddział anglojęzyczny rozpoczynający swoją działalność – kliknij tu

Więcej informacji o oddziałach przedszkolnych znajdziesz czytając newsy oraz oglądając galerię fotograficzną. Zapraszamy!

ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE W SUPER SZKOLE!
Kalendarz

Licznik

   odwiedzający

   odwiedzających online

home.gif

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu
Szkoła Podstawowa nr 23
im.Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul.Osikowa 11
87-100 Toruń
tel/fax(056) 645-89-43, 645-89-44
e-mail:sekretariat@sp23.torun.pl
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

zalecana przeglądarka internetowa:
Windows XP - Google Chrome lub Mozilla Firefox (IE nie działa poprawnie)
Windows 7/8 - dowolna przeglądarka
Linux - dowolna przeglądarka
Firma Vulcan zaleca używanie Google Chrome

news.gif 10 ostatnich newsówZaproszenie do udziału w konkursie - autor : JD 12/05/2015 @ 19:02

Uczniów klas I-VI zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym oraz konkursie literackim "Mój autorytet" - szczegóły w zakładce Ogłoszenia o konkursach.


Konsultacje - autor : Dyrektor 12/05/2015 @ 11:07

Zapraszamy na konsultacje dla rodziców - w najbliższą środę 13 maja w godz.17.00-18.30.


Laureat Konkursu Historycznego Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego - autor : JD 10/05/2015 @ 22:05

Wojewódzki etap Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego" dla Jędrzeja Poczwardowskiego z kl.6 b zakończył się uzyskaniem tytułu Laureata.
Jesteśmy dumni!!


Są wśród nas fotografowie - autor : JD 10/05/2015 @ 22:03

W Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Przyroda budzi się do życia" z okazji Dnia Ziemi zwyciężyli: w kategorii klas I-III: I miejsce - Adam Nielipowicz, II miejsce - Zuzanna Zielińska i Adam Szewczyk; II miejsce - Karol Janowski.
W kategorii klas IV-VI: I. Mateusz Thiede, II Karolina Kawula i Zuzanna Mowińska, III Julia Dudek a wyróżnione zostały: Agnieszka Nowicka i Lena Szewczyk.
Gratulujemy!!

.../...


Kolorowe i zdrowe II śniadanie - zwycięzcy - autor : JD 10/05/2015 @ 22:00

W szkolnym konkursie "Moje kolorowe i zdrowe II śniadanie" zwyciężyli:
w kategorii klas VI: Wiktoria Szymion, Zuzanna Łochocka, Otylia Klinikowska, Halina Wiczyńska, Paulina Zalewska.
W kategorii klas V: Aleksandra Jędrzejewska.
W kategorii klas IV: Jagna Poczwardowska i Wiktor Mandra.
Brawo!!

.../...


Laureatka Dziejów Torunia - autor : JD 10/05/2015 @ 21:56

Halina Wiczyńska z kl. 6a uzyskałą tytuł Laureata zajmując I miejsce w Miejskim Konkursie Historycznym "Dzieje Torunia". Wielkie gratulacje!!


Świetny przyrodnik - autor : JD 10/05/2015 @ 21:54

Jędrzej Poczwardowski kl.6 b zajął I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "P jak Przyroda" pod hasłem "Europa kontynent, na którym mieszkamy". Cieszymy się!! (nasza szkoła zajęła IV miejsce)


Wyniki konkursu wokalnego dla młodszych - autor : JD 10/05/2015 @ 21:50

Wyniki IX Konkursu Wokalnego dla przedszkola i klas I-III:
przedszkole: I-Michalina Rakoczy, II- duet Natalia Gołębiewska i Natalia Lewandowska oraz Michał Duszyński
III-Karolina Wiczanowska. Klasy I: I-Julia Turska, II-Anita Śniadowska, Maja Dembkowska, III-Olek Michalski, wyróżnienie- Milena Jasińska, Marysia Szklarska,Marta Korpal. Klasy II
I-Paulina Czarnomska, II-Tosia Operacz, Wiktoria Kozłowska, III- Weronika Góralska, Malina Streich. Klasy III: I-Olga Rebain. Gratulujemy zwycięzcom pieknego wykonania piosenek!!

.../...


Apel Hospicjum Światło - autor : JD 10/05/2015 @ 20:50

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z prośbą o rozważenie wsparcia Wielkiego Koncertu Charytatywnego na rzecz Hospicjum "Światło" w Toruniu z udziałem ZBIGNIEWA WODECKIEGO, który odbędzie się w dniu 15 maja 2015r. o godz. 19:30 w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Całkowity dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie stworzenie w Hospicjum „Światło” działu rehabilitacji dla pacjentów objętych opieką stacjonarną oraz domową.

Jedną z największych potrzeb Hospicjum jest bilansowanie stale rosnących kosztów bieżącej działalności i stworzenie działu rehabilitacji dla pacjentów objętych opieką stacjonarną oraz domową. Hospicjum „Światło” spełnia niezwykle ważną dla naszego regionu i odpowiedzialną misję, działając jako jedyna jednostka opieki paliatywnej dla dorosłych na terenie obejmującym dawne województwo toruńskie. Pod opieką domową Hospicjum „Światło” jest około 250 pacjentów miesięcznie, zaś pod opieką stacjonarną 20 pacjentów na dobę.
Bez wsparcia sponsorów i organizowanych akcji charytatywnych, Hospicjum nie mogłoby zapewnić opieki na najwyższym poziomie wszystkim potrzebującym.

Koncert towarzyszyć będzie Jubileuszowej XV Ogólnopolskiej Konferencji Medycyny Paliatywnej współorganizowanej przez Hospicjum „Światło” w Toruniu. W roku 2000 po raz pierwszy zorganizowaliśmy konferencję poświęconą opiece paliatywnej, onkologii i psychoonkologii. Podczas konferencji odbył się Koncert Charytatywny z udziałem Eleni, z którego całkowity dochód został przekazany na rzecz Hospicjum „Światło”. Od 2002 do 2013 roku zorganizowaliśmy kilkanaście koncertów charytatywnych na rzecz Hospicjum „Światło” oraz Hospicjum dla Dzieci „Nadzieja” w Toruniu, z udziałem m.in. Eleni, Krzysztofa Krawczyka, Stanisława Soyki, zespołu Brathanki, Anity Lipnickiej i Johna Portera.
Zapraszamy do zakup biletów na koncert w cenie 50 zł.

.../...


Konstytucja 3 Maja - autor : EBS 08/05/2015 @ 12:28

30.04. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia w trakcie której wspominaliśmy wydarzenia związane z uchwaleniem pierwszej konstytucji w dziejach Europy. Uroczysty charakter spotkania podkreślały biało-czerwone ubrania uczniów i nauczycieli. Wprowadzenie pocztu sztandarowego i odśpiewanie hymnu państwowego rozpoczęło nasze spotkanie z historią. W części artystycznej przygotowanej pod kierownictwem pp.E.Rozborskiej i M.Weber zapoznaliśmy się z wydarzeniami, które doprowadziły do ogłoszenia konstytucji ale także z dramatycznymi wydarzeniami z którymi musiała zmierzyć się nasza Ojczyzna. Odśpiewanie pieśni "Witaj maj" zakończył uroczyste obchody Święta Konstytucji 3 Maja.

.../...
Informacje dla uczniów
i Rodziców
1.Podręczniki,karty pracy, ćwiczenia 2.Terminarze 3.Zajęcia dodatkowe 4.Samorząd Uczniowski 5.Poczet sztandarowy 6.Rada Rodziców Szkolne prawo (wybr. inf.)telefon.gif

^ Góra ^

Strona optymalizowana do rozdzielczości 1280x1024
opiekun strony: A.Skibiński


  Site powered by GuppY v4.5.19 Š 2004-2005 - CeCILL Free License

Strona załadowana w 0.21 sekundę