Konkurs historyczny - autor : EBS 26/05/2016 @ 22:20

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie wiedzy z historii Polski 1918-1989. Była to pierwsza edycja z cyklu konkursów historycznych dla uczniów szkół podstawowych "Toruń z historią za pan brat". Został on zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Toruniu.

.../...

Orlik Volleymania - autor : EBS 26/05/2016 @ 22:17

Serdeczne gratulacje dla Wiktora Grabowskiego za udział w turnieju Orlik Volleymania 2016.

Dzień Dziecka - autor : Wicedyrektor 25/05/2016 @ 13:01

1.06 (środa) organizujemy w szkole Dzień Dziecka. Tego dnia odbędą się szkolne rozgrywki sportowe, uczniowie przychodzą do szkoły na godz. 9.00, zajęcia zakończą się
o godz. 12.00. Obiad godz. 11.45. Świetlica działa normalnie od 7.00 do 17.00. W tym dniu zajęcia pozalekcyjne są odwołane.

.../...

7 wyzwań - autor : EBS 23/05/2016 @ 20:18

23 maja reprezentacja uczniów naszej szkoły zajęła III miejsce w I edycji międzyszkolnego konkursu "Siedem wyzwań" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 7.
Gratulujemy!

Bieg im. Jana Pawła II - autor : EBS 23/05/2016 @ 20:16

20 maja grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w X Toruńskim Biegu im. Jana Pawła II.
Najlepsze wyniki osiągnęły: Julia Machel, Zofia Rutkowska i Marianna Pasińska.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, zwłaszcza, że wszyscy ukończyli bieg.

EDU-FUN - autor : EBS 23/05/2016 @ 20:11

Gratulujemy uczniom naszej szkoły, którzy zajęli I miejsce w grze edukacyjnej EDU-FUN zorganizowanej przez Gimnazjum nr 2.

Mistrzyni karate - autor : EBS 23/05/2016 @ 20:09

Gratulacje dla Heleny Garside, która zajęła II miejsce w mistrzostwach województwa kujawsko-pomorskiego Kyokushin karate PFKK do lat 16, w kategorii kata dziewcząt do lat 14.

Easter Bunny - autor : EBS 23/05/2016 @ 20:07

Uczeń naszej szkoły, Maciej Lemański z klasy IVb, zajął II miejsce w VI edycji międzyszkolnego konkursu lingwistyczno-plastycznego WIELKANOCNY KRÓLIK.

Majowy Towarzyski Turniej Sportowy - autor : EBS 23/05/2016 @ 20:05

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w organizowanym przez Zespół Szkół nr 16 Majowym Turnieju Sportowym.

Szkolny konkurs gimnastyczny - autor : EBS 23/05/2016 @ 20:01

W szkole odbył się konkurs gimnastyczny. Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:
dziewczęta kl. V - I miejsce Maja Krymska, II miejsce Paulina Twarowska, III miejsce Oliwia Szymion
chłopcy kl. V - I miejsce Stanisław Płoski, II miejsce Olek Borowik, III miejsce Mateusz Thide
dziewczęta kl. VI - I miejsce Joanna Wiśniewska, II miejsce Oliwia Drużyńska, III miejsce Kinga Stolarska